Hammer Bow | LTE | Black | 2.4 " | TFT | 48 MB | 128 MB | Dual SIM | Nano SIM | 3G | Bluetooth | 2.0 | USB version Type-C | Buil
- TootjadHammer
- Mudel: TEL000921
- Saadavus: 5
-
106€
Hammer Bow | LTE | Black | 2.4 " | TFT | 48 MB | 128 MB | Dual SIM | Nano SIM | 3G | Bluetooth | 2.0 | USB version Type-C | Built-in camera | Main camera resolution 2 MP | 1200 mAh
| All | |
| 3G | Yes |
| Aku mahutavus | 1200 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 2.0 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 240 x 320 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 2.4 " |
| Ekraani tüüp | TFT |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 540.00 mm |
| Gross height (mm) | 123.00 mm |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gross width (mm) | 107.00 mm |
| Kaal | 297.8 g |
| Kõrgus | 12.89 cm |
| Laius | 5.71 cm |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 32 GB |
| Net weight | 0.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 243 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Põhikaamera resolutsioon | 2 MP |
| Producer | Hammer |
| Producer product family | Bow |
| Producer product name | LTE |
| SIM kaardi tüüp | Nano SIM |
| SIM-kaardi võimekus | Dual SIM |
| Sisemälu | 48 MB |
| Sisemine mälumaht | 128 MB |
| Sisseehitatud kaamera | Yes |
| Sügavus | 1.77 cm |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad mälukaardid | microSD |
| USB versioon | Type-C |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: hammer bow lte black 24 tft 48 mb 128 mb dual sim nano sim 3g bluetooth 20 usb version type-c buil, tel000921, hammer, nuputelefonid







